Лучанин проведе два роки в тюрмі за вкрадене «Raffaello»


Раніше неодноразово судимий лучанин проведе два роки у місцях позбавлення волі за вкрадену пачку цукерок «Raffaello» в одному з магазинів обласного центру Волині.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Так, обвинувачений 20 квітня цього року, перебуваючи в магазині «Сім-23», що на вулиці Рівненській, відкрито викрав із торгової полиці коробку цукерок «Raffaello», чим завдав майнової шкоди в сумі 78 гривень 90 копійок.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину, розповівши, що не зважаючи на присутність продавців та їх зауваження, викрав із торгової полиці коробку цукерок, після чого відразу ж вибіг з магазину. Чи хтось його доганяв — не бачив. Зазначив, що відшкодував збитки, щиро розкаявся, тож просив суворо його не карати.

У вироку також зазначається, що обвинувачений раніше судимий за вчинення умисних корисливих злочинів, судимість не знята та не погашена. До того ж, він вчинив кримінальне правопорушення через кілька днів після звільнення з місць відбуття покарання, що свідчить про його підвищену суспільну небезпечність та схильність до скоєння злочинів.

Відтак, суд визнав його винним та призначив покарання у виді двох років позбавлення волі.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/-luchanyn-provede-dva-roky-v-tiurmi-za-vkradene-Raffaello/” Об этом сообщает politikan.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя