У Львові поговорять про фізичне та психічне здоров’я дітей

17 жовтня у Львові відбудеться перший міжвідомчий форум ділового спілкування та партнерства ʺРазом для дітейʺ. Про це Гал-інфо розповіли у прес-службі ЛМР.

Захід об’єднає фахівців охорони здоров’я, освіти, представників соціальної сфери та юристів у спільній роботі заради інтересів дитини. Об этом сообщает ura-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.


Спікери розкажуть як важливо закладати міцний фундамент фізичного та психічного здоров’я дитини від зачаття, які ризики можливі у період вагітності та пологів; де і яку кращу медичну допомогу діти можуть отримати в області.


Освітня панель представить новітні форми та методи навчання звичайних та ʺособливихʺ учнів, успіхи та виклики реформи освітньої галузі на теренах Львівщини. Гості зможуть дізнатися, де і яку корекційну допомогу можуть отримати діти з особливими освітніми потребами і які програми в області існують для цієї категорії дітей.


Юридичну панель представлятимуть досвідчені правники, які змінюють вектор надання юридичної допомоги дітям і створюють дитино центричну модель правового супроводу.


На соціальній панелі буде представлено спікерів, що працюють у сфері соціального захисту, які ознайомлять присутніх з послугами, що сьогодні створені для сімей з дітьми.


Мета форуму — налагодити тісну взаємодію фахівців усіх цих ланок для найкращого результату в інтересах дитини, щоб діти входили у доросле життя з міцним фундаментом фізичного та психічного здоров’я, щоб були освіченими та вільно мислячими людьми.


Реєстрація за посиланням.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_pogovoryat_pro_fizychne_ta_psyhichne_zdorovya_ditey_327668.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя